Akcesoria

Czujniki wykorzystywane z koderem U-Control Home:

  • Czujnik waginalny Femelex ma za zadanie stymulować właściwe mięśnie dna miednicy. Urządzenie stosowane jest dopochwowo oraz przeznaczone jest do wielokrotnych ćwiczeń dla jednej klientki.

  • Czujnik waginalny STIM & EMG ma za zadanie stymulować dno miednicy. Urządzenie może być stosowane dopochwowo lub doodbytniczo. Wykorzystywane jest również do powierzchniowego EMG w celu wykrywania aktywności dna miednicy. Czujnik przeznaczony jest do wielokrotnych ćwiczeń dla jednej klientki.

  • Czujnik waginalny przeznaczony jest do monitorowania dna miednicy. Wyposażony jest w elektrody pionowe, które umożliwiają pomiar wzdłuż kierunku grupy mięśni oraz powtarzalność pomiarów w odniesieniu do orientacji i głębokości umieszczenia czujnika. Można go wsunąć na głębokość 5 centymetrów. Niewielki rozmiar czujnika umożliwia wygodne i bezpieczne przeprowadzenie treningu w kilku pozycjach, np. leżącej lub stojącej, a nawet podczas spaceru. Czujnik przeznaczony do wielokrotnego użytku dla jednej klientki.rnWymaga zakupu: elektrody single lub UNIGEL.

  • Czujnik rektalny wyposażony jest w konfigurację elektrod pionowych, umożliwiających pomiar wzdłuż kierunku grupy mięśni i zapewniających powtarzalność pomiarów w odniesieniu do orientacji i głębokości umieszczenia czujnika. Urządzenie, dzięki swoim niewielkim rozmiarom zapewnia wygodny i bezpieczny trening w różnych pozycjach np. leżącej, stojącej lub w czasie spaceru.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy


    Czy miał Pan/Pani kontakt z firmą Biomed Neurotechnologie ( aparatura, szkolenia, webinary )*