Akcesoria do czujnika EKG

Opaski na nadgarstek przyspieszają i ułatwiają umieszczanie elektrod do pomiaru EKG. Są łatwe do zastosowania, a elektrody w nich zawarte są wymienne. W połączeniu z zaawansowanym programem BioGraph Infiniti paski EKG zapewniają niezawodne przeprowadzenie treningu Biofeedback EKG i treningu zmienności rytmu tętna. Paski eliminują konieczność zdejmowania odzieży przez klienta oraz są odporne na artefakty EMG.

W zestawie znajdują się: paski EKG na nadgarstek – para, kabel do elektrod EKG, elektrody Ag/AgCl do EKG (6 sztuk w opakowaniu).

Elektrody typu Single sprawdzają się w pracy z długimi i wąskimi mięśniami oraz z mięśniami, dla których konieczne jest rozstawienie elektrod w większej odległości. Zawarty w nich hydrożel wraz z czujnikiem zapewnia stabilne połączenie oraz komfort klienta w trakcie montażu i przy usuwaniu elektrod. Kształt ułatwia mocowanie elektrod do krzywizn ciała. Elektrody pakowane są po 150 sztuk.

Jednorazowe elektrody UniGel nasączone żelem przewodzącym. Nie wymagają dodatkowego stosowania pasty Ten20. Łatwo się je umieszcza i usuwa ze skóry pacjenta. Podłoże elektrody jest wykonane z materiału samoprzylepnego. Pakowane po 100 sztuk.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy


    Czy miał Pan/Pani kontakt z firmą Biomed Neurotechnologie ( aparatura, szkolenia, webinary )*