Akcesoria do EMG

Elektrody Single są używane do czujnika EMG i EKG. Łączy się je za pomocą kabla, który jest dostarczany w zestawie z czujnikiem. Elektrody typu Single doskonale sprawdzają się w pracy z długimi i wąskimi mięśniami oraz z mięśniami, dla których konieczne jest rozstawienie elektrod w większej odległości. Zawarty w nich hydrożel wraz z czujnikiem zapewnia stabilne połączenie oraz komfort pacjenta w trakcie montażu i przy usuwaniu elektrod. Kształt ułatwia mocowanie elektrod do krzywizn ciała. Elektrody pakowane są po 150 sztuk.

Elektrody typu Triody łączą się z czujnikiem za pomocą kabla do czujnika EMG lub bezpośrednio zatrzaskuje się przy czujniku. Zaletą takiego rozwiązania jest wykonywanie pomiaru w bezpośrednim sąsiedztwie mięśni oraz redukcja artefaktów ruchowych wywoływanych ruchami przewodów. Elektrody mocno przylegają do skóry i można je delikatnie zdjąć. Pakowane po 100 sztuk.

Jednorazowe elektrody UniGel do czujników EMG i EKG są nasączone żelem przewodzącym. Nie wymagają  dodatkowego stosowania pasty Ten20. Łatwo umieszcza się je i usuwa ze skóry klienta. Elektrody łączy ze sobą za pomocą kabla do EMG. Podłoże elektrody jest wykonane z materiału samoprzylepnego. Pakowane po 100 sztuk.

Opaski EMG można używać wiele razy dla danego klienta. Można za jej pomocą wykonywać pomiary EMG w obszarze czołowym, który jest jednym z najczęściej monitorowanym obszarów przy badaniu reakcji na stres, relaksacji czy w terapii biofeedback. 

Opaska ma trzy elektrody zatrzaskowe (Ag/AgCl), które łączy się z czujnikiem EMG za pomocą kabla do elektrod EMG.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy


    Czy miał Pan/Pani kontakt z firmą Biomed Neurotechnologie ( aparatura, szkolenia, webinary )*