Wsparcie naukowe

Jesteśmy przygotowani do pomocy w tworzeniu laboratorium i łączeniu urządzeń ze sobą. Podejmujemy się stworzenia zarówno nietypowego kabla sygnałowego, jak i całego systemu zintegrowanych urządzeń badawczych, dostosowanego do specyficznych wymagań. Dzięki współpracy z wieloma ekspertami możemy zaoferować usługi w zakresie integracji istniejących urządzeń badawczych z nowym sprzętem, przedłużając cykl życia wyposażenia. 

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam integrować oraz synchronizować takie urządzenia, jak elektroencefalografy, okulografy (eyetrackery), urządzenia do pomiarów fizjologicznych, wariografy i posturografy oraz najbardziej nowoczesne i zaawansowane systemy ekspozycji bodźców w jedną sprawnie funkcjonującą całość.

Specjalizujemy się w projektowaniu nietypowych i unikatowych interfejsów komunikacyjnych, a także oprogramowania do synchronizacji pomiarów oraz symultanicznej analizy wyników.

Jeśli potrzebne jest nietypowe urządzenie do rejestracji zachowań osoby badanej, którego nie ma na rynku, potrafimy je zbudować i dostosować do systemu ekspozycji bodźców.

Takim urządzeniem może być zarówno nietypowy pad (klawiatura) do odpowiedzi, jak i skomplikowane urządzenie pomiarowe lub stymulujące.

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy


    Czy miał Pan/Pani kontakt z firmą Biomed Neurotechnologie ( aparatura, szkolenia, webinary )*