IMAGINE INFINITY - reaktywne plansze do treningu biofeedback

Imagine Infinity to wyjątkowa kolekcja materiałów do treningu biofeedback, opracowana przy udziale zaawansowanej sztucznej inteligencji. Dzięki niezwykłym grafikom, Imagine Infinity oferuje nie tylko trening, ale także pełne emocji i inspirujące doświadczenie, które stymuluje do działania.

HEG Biofeedback - nowe możliwości terapii

nIR HEG Biofeedback jest prostą, nieinwazyjną metodą terapeutyczną. Zestaw do terapii HEG Biofeedback współpracujący z koderem Procomp i Biograph Infiniti.

System Rebox-Physio tDCS - stymulator „2 w 1”

Nowy Rebox-Physio tDCS to stymulator "2 w 1" do przezczaszkowej stymulacji prądem stałym (tDCS) oraz klasycznej elektrostymulacji mięśniowej. Urządzenie posiada certyfikat medyczny. Łatwe w obsłudze i przenośne urządzenie jest przeznaczone do zastosowań terapeutycznych i badawczych w neurologii, psychiatrii, neurorehabilitacji i leczeniu bólu.

Czujnik eVu TPS - psychofizjologia w 1 palcu

Czujnik eVu TPS umożliwia połączenie sesji gabinetowej biofeedback z treningiem domowym. Osoba ćwicząca w łatwy sposób może ocenić swój stan psychofizjologiczny dzięki obserwacji trzech wartości: zmienności rytmu serca (HRV), przewodnictwa skóry (SC), obwodowej temperatury ciała. Mobilność i łatwość obsługi urządzenia, pozwala na wykorzystanie go w indywidualnej terapii.

Zapytaj o produkt


    Czy miał Pan/Pani kontakt z firmą Biomed Neurotechnologie ( aparatura, szkolenia, webinary )*