Serwis aparatury

Serwis aparatury

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług serwisowych!

Nasi wykwalifikowani technicy specjalizują się w przeglądach serwisowych wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Działamy zgodnie z wymogami polskiego ustawodawstwa w tym obowiązującą ustawą „O wyrobach medycznych". z dnia 07.04.2022 r.

Ustawodawca a także producenci poszczególnych urządzeń nakładają na Użytkownika obowiązek dbałości o stan techniczny aparatury. Oznacza to, że przeglądy serwisowe są konieczne i należy je wykonywać regularnie.

Nasza usługa zapewni Ci spełnienie wymagań producenta oraz szczegółową dokumentację przeprowadzonych działań serwisowych.

Warianty opieki serwisowej Biomed Neurotechnologie:

Wariant „START” – bezpłatna opieka trwa do 6 miesięcy licząc od daty zakupu aparatury. Po zakończeniu tego okresu zalecamy przedłużenie umowy w celu realizacji przeglądu serwisowego aparatury po zakończeniu pierwszego roku użytkowania.

Dostępne są warianty  STANDARD i KOMFORT. Zakres naszego wsparcia przybliżą Państwu nasi konsultanci handlowi lub dział serwisu

Warto wiedzieć że : ustawodawca a także producenci poszczególnych urządzeń nakładają na Użytkownika obowiązek dbałości o stan techniczny aparatury co oznacza, że przeglądy serwisowe są konieczne i należy je wykonywać regularnie. Nasza usługa zapewni Ci spełnienie wymagań producenta oraz szczegółową dokumentację przeprowadzonych działań serwisowych.

Nasz zespół jest gotowy do pomocy w zakresie:

  • technicznego przeglądu aparatury

  • wsparcia w obsłudze oprogramowania zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i  okresowej kalibracji, doraźnej kontroli czy sprawdzenia parametrów sygnału

  • w instalacji oprogramowania i konfiguracji ustawień

Jeśli potrzebujesz aktualizacji oprogramowania, również możesz na nas liczyć.

Wykonujemy przeglądy serwisowe zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 07.04.2022 r. "O wyrobach medycznych" nakładającą na Użytkownika (używającego wyrobu medycznego) dokonywanie przeglądów zgodnie w wymaganiami producenta a także dokumentowania wszystkich przeprowadzonych działań serwisowych w odniesieniu do posiadanej aparatury medycznej.

Jeśli zakupiłeś u nas aparaturę i zakończył się kilkumiesięczny bezpłatny  okres naszego wsparcia typu START, zachęcamy do przedłużenia umowy serwisowej na kolejny rok. Chętnie zapoznamy Cię z dostępnymi wariantami oferowanego wsparcia. Prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym konsultantem handlowym lub bezpośrednio w serwisie

Przed wysłaniem urządzenia na przegląd lub naprawę, prosimy o kontakt z Działem Serwisu. Opisz nam szczegółowo problem, podaj numer kontaktowy oraz adres zwrotny, a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. Sp.j.
SERWIS
al. Armii Krajowej 2/7
50-541 Wrocław

Uwaga:

  • W przypadku braku podpisanej umowy serwisowej, koszt pracy serwisanta będzie naliczony indywidualnie w zależności od rodzaju usterki oraz czasu jej naprawy.

  • Każda umowa może zostać przedłużona pod warunkiem, że zostanie to zgłoszone jeszcze przed upływem końca trwającej umowy. W przypadku podpisywania umowy serwisowej bez kontynuacji (braku kontynuacji trwającej umowy) następna umowa traktowana jest jak nowo zawierana umowa.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Niezawodność i precyzja to nasze motto. Wybierz usługi serwisowe Biomed Neurotechnologie i ciesz się pewnością, że Twoja aparatura jest w najlepszych rękach.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Zapytaj o serwis

Formularz kontaktowy


    Czy miał Pan/Pani kontakt z firmą Biomed Neurotechnologie ( aparatura, szkolenia, webinary )*