BUR – Baza Usług Rozwojowych

Czym jest BUR?

Jest to  platforma, w której znajdziesz oferty usług rozwojowych m.in. kursy, szkolenia itd.

Baza zawiera szeroką ofertę, dopasowaną do potrzeb mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wszystkie firmy znajdujące się w ogólnodostępnej bazie, przeszły weryfikację jakości świadczonych usług.

Co oferuje BUR?

  • dofinansowanie kosztów uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez firmy, które znajdują się w bazie usług rozwojowych (BUR powstał przy wsparciu funduszy z Unii Europejskiej (w ramach RPO)) – do 80% ceny usługi,

  • ułatwienie dostępu do szkoleń dla wszystkich tych, którzy ich poszukują na terenie całej Polski.

Jak skorzystać z dofinansowania?
Aby skorzystać z dofinansowania na szkolenia znajdujące się w  BUR, należy zgłosić się do odpowiedniej instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia (listę instytucji  znajdziesz stronie Bazy Usług Rozwojowych).  Otrzymasz informację, jakie są dalsze kroki w staraniu się o dofinansowanie.

Jak to działa?

Aby skorzystać z dofinansowania, należy utworzyć konto na platformie BUR

W Biomed wiedzieć, że każde szkolenie możemy zorganizować również w formie zamkniętej, dostosowanej do Państwa potrzeb. W tym celu przed kontaktem z Operatorem należy zgłosić się do opiekuna, w celu ustalenia szczegółów oraz indywidualnej daty.

Procedury związane z przyznawaniem środków różnią się w zależności od danego województwa.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z infolinią BUR:

https://www.parp.gov.pl/index.php/component/parpabout/?view=infolinia

Podsumowanie

Podsumowując, BUR to internetowa, ogólnodostępna baza zawierająca wykaz usług rozwojowych w tym kursów i szkoleń, które objęte są dofinansowaniem z funduszy europejskich. Oferta dofinansowania, skierowana jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw oraz dla osób samozatrudnionych, prowadzących działalność gospodarczą. Minimalna kwota dofinansowania wynosi 50% ceny usługi, ale może sięgać nawet 80%