Narzędzia dedykowane do terapii online

Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, które umożliwią Państwu prowadzenie terapii online. Dostępne narzędzia:

  • Neuroforma START

Dla terapeutów i użytkowników Neuroformy Start (oraz dla wszystkich zainteresowanych) udostępniliśmy rozszerzenie aktualnej wersji tj. Neuroformę Home. Neuroforma Start to komputerowy program treningowy, który umożliwia klientowi trening funkcji poznawczych i ruchowych. Neuroforma Home umożliwia udostępnianie i zarządzanie online terapią klienta w domu. Terapeuta zaleca wybrane ćwiczenia i na bieżąco obserwuje wyniki treningowe klienta.

Oferujemy 10-dniową darmową wersję Neuroformy Home. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia przez zakładkę KONTAKT.

  • Brain-Boy Universal i Audio-Trainer 3000

Brain-Boy Universal i Audio-Trainer 3000 idealnie sprawdzą się w terapii dysleksji oraz samodzielnym treningu słuchowym dziecka i dorosłego. Urządzenia zawierają 8 ćwiczeń funkcji podstawowych.

To sprawdzone rozwiązanie od lat praktykowane przez współpracujących z nami terapeutów, którzy wypożyczają klientom powyższe urządzenia do domu, co umożliwia prowadzenie efektywnego treningu i osiągnięcie szybkich efektów terapii. Weryfikacja osiągniętych wyników może odbywać się telefonicznie lub online (poprzez dostępne komunikatory takie jak Skype).

  • Mobilny czujnik eVu TPS

Dla terapeutów Biofeedback oferujemy urządzenie eVu TPS, które dobrze sprawdza się w samodzielnych treningach klienta. Regularny trening z wykorzystaniem eVu TPS zmniejsza negatywny wpływ stresu na funkcjonowanie ośrodkowego i autonomicznego układu nerwowego ćwiczącego. Czujnik eVu TPS umożliwia trenującemu jednoczesny pomiar trzech wartości psychofizjologicznych: zmienności rytmu serca (HRV), przewodnictwa skóry (SC), obwodowej temperatury ciała. Weryfikacja osiągniętych wyników może odbywać się telefonicznie lub online (poprzez dostępne komunikatory takie jak Skype).

Najnowsze aktualności

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu 2021

Więcej

Zapisz się na webinarium „Wprowadzenie do neurofeedbacku”

Więcej

Dofinansowanie gotowych zestawów terapeutycznych z programu „Aktywna Tablica 2020-2024”

Więcej

Aktualności