Narzędzia dedykowane do terapii online

Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, które umożliwią Państwu prowadzenie terapii online. Dostępne narzędzia:

  • Brain-Boy Universal i Audio-Trainer 3000

Brain-Boy Universal i Audio-Trainer 3000 idealnie sprawdzą się w terapii dysleksji oraz samodzielnym treningu słuchowym dziecka i dorosłego. Urządzenia zawierają 8 ćwiczeń funkcji podstawowych.

To sprawdzone rozwiązanie od lat praktykowane przez współpracujących z nami terapeutów, którzy wypożyczają klientom powyższe urządzenia do domu, co umożliwia prowadzenie efektywnego treningu i osiągnięcie szybkich efektów terapii. Weryfikacja osiągniętych wyników może odbywać się telefonicznie lub online (poprzez dostępne komunikatory takie jak Skype).

  • Mobilny czujnik eVu TPS

Dla terapeutów Biofeedback oferujemy urządzenie eVu TPS, które dobrze sprawdza się w samodzielnych treningach klienta. Regularny trening z wykorzystaniem eVu TPS zmniejsza negatywny wpływ stresu na funkcjonowanie ośrodkowego i autonomicznego układu nerwowego ćwiczącego. Czujnik eVu TPS umożliwia trenującemu jednoczesny pomiar trzech wartości psychofizjologicznych: zmienności rytmu serca (HRV), przewodnictwa skóry (SC), obwodowej temperatury ciała. Weryfikacja osiągniętych wyników może odbywać się telefonicznie lub online (poprzez dostępne komunikatory takie jak Skype).

Najnowsze aktualności

PREMIERA: Nowe plansze reaktywne do treningu biofeedback

Więcej

Szkolenie „Sensomotoryka – wspomaganie rozwoju dojrzałości neuromotorycznej dziecka.”

Więcej

Promocyjne ceny kursów. Skorzystaj z oferty!

Więcej

Nowa era neurorehabilitacji

Więcej

Aktualności