Narzędzia dedykowane do terapii online

Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, które umożliwią Państwu prowadzenie terapii online. Dostępne narzędzia:

  • Brain-Boy Universal i Audio-Trainer 3000

Brain-Boy Universal i Audio-Trainer 3000 idealnie sprawdzą się w terapii dysleksji oraz samodzielnym treningu słuchowym dziecka i dorosłego. Urządzenia zawierają 8 ćwiczeń funkcji podstawowych.

To sprawdzone rozwiązanie od lat praktykowane przez współpracujących z nami terapeutów, którzy wypożyczają klientom powyższe urządzenia do domu, co umożliwia prowadzenie efektywnego treningu i osiągnięcie szybkich efektów terapii. Weryfikacja osiągniętych wyników może odbywać się telefonicznie lub online (poprzez dostępne komunikatory takie jak Skype).

  • Mobilny czujnik eVu TPS

Dla terapeutów Biofeedback oferujemy urządzenie eVu TPS, które dobrze sprawdza się w samodzielnych treningach klienta. Regularny trening z wykorzystaniem eVu TPS zmniejsza negatywny wpływ stresu na funkcjonowanie ośrodkowego i autonomicznego układu nerwowego ćwiczącego. Czujnik eVu TPS umożliwia trenującemu jednoczesny pomiar trzech wartości psychofizjologicznych: zmienności rytmu serca (HRV), przewodnictwa skóry (SC), obwodowej temperatury ciała. Weryfikacja osiągniętych wyników może odbywać się telefonicznie lub online (poprzez dostępne komunikatory takie jak Skype).

Najnowsze aktualności

Nowe terminy specjalistycznych szkoleń na rok 2023 w Biomed Neurotechnologie

Więcej

Integracja zmysłów słuchu, wzroku i motoryki

Więcej

Cukier – główne paliwo dla mózgu

Więcej

Webinarium „Mikropolaryzacja mózgu (tDCS) i elektrostymulacja mięśni” 2. edycja

Więcej

Aktualności