Administrator ds. szkoleń

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • koordynacja realizowanych szkoleń w tym: obsługa administracyjna szkoleń, przygotowanie narzędzi i materiałów na szkolenia, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i prowadzącymi, wprowadzanie i analiza wyników ankiet poszkoleniowych, wprowadzanie ogłoszeń o szkoleniach na portalach wewnętrznych, systematyczne przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej, ewidencja informacji o klientach i realizowanych szkoleniach w systemach wewnętrznych, przygotowywanie logistyczne szkolenia (sale, catering, obsługa platformy szkoleniowej)

  • przygotowywanie i drukowanie materiałów szkoleniowych

  • wystawianie faktur

  • wsparcie organizacji wydarzeń marketingowych oraz wydarzeń wewnętrznych

  • wsparcie Działu Administracji

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją szkoleniową i zarządzaniem szkoleniami

  • dobra umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością

  • dobra organizacja pracy oraz systematyczność

  • umiejętność dobrej współpracy oraz łatwość komunikacji

  • dobra obsługa MS Office, z uwzględnieniem Excel i Power Point

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

Co oferujemy kandydatom:

  • pracę w stabilnej firmie

  • dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespołem

  • zdobycie wiedzy w zakresie najnowszych na świecie rozwiązań w dziedzinie neuronauk stosowanych

  • nie zamykamy możliwości współpracy ze studentami ostatniego roku studiów oraz absolwentami przy założeniu pełnej dyspozycyjności.

Złóż aplikacje na to stanowisko!

Zapytaj o stanowisko