Handlowiec (rynek psychologiczny, edukacyjny, medyczny, naukowy)

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • poszukiwanie możliwości ofertowania w przetargach, inwestycjach, dotacjach

  • kontakt z klientem w celu informowania o ofercie Biomed (nie oczekujemy sprzedaży telefonicznej)

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych

  • współpraca z działem marketingu, udział w konferencjach

  • praca 5 dni w tygodniu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w kontaktach z klientami indywidualnymi i instytucjami będzie dodatkowym atutem

  • mile widziana wiedza/orientacja w branży

  • komunikatywność i łatwość w prowadzeniu rozmów

  • pozytywny stosunek do ludzi

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • gotowość do wyjazdów

Co oferujemy kandydatom:

  • zdobycie wiedzy w zakresie najnowszych na świecie rozwiązań w dziedzinie neuronauk stosowanych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w innowacyjnej firmie

  • elastyczne godziny pracy

  • dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • nie zamykamy możliwości współpracy ze studentami ostatniego roku studiów oraz absolwentami.

Złóż aplikacje na to stanowisko!

Zapytaj o stanowisko