Szkolenie: Mikropolaryzacja mózgu tDCS i Elektrostymulacja mięśniowa Rebox – Physio

Zapraszamy Cię na praktyczne szkolenie poświęcone nowoczesnym metodom mikropolaryzacji mózgu i elektrostymulacji mięśniowej, której głównymi bohaterami są moduły Rebox-tDCS i Rebox Physio.

Co zyskasz, uczestnicząc w wydarzeniu?

Wiedza Teoretyczna:

Nasz ekspert: lekarz neurolog, praktyk metod, przybliży Ci teoretyczne podstawy mikropolaryzacji mózgu (tDCS) oraz elektrostymulacji mięśniowej. Poznasz zasady działania tych metod, możliwości ich zastosowania oraz wpływ na nasze funkcjonowanie. Będziesz na bieżąco z najnowszymi badaniami, o których mówi podczas szkolenia prowadzący oraz będziesz miał możliwość zadania pytań związanych z twoją praktyką.

Aspekt Praktyczny:

W każdym z dwóch bloków szkolenia: dotyczącym tDCS i elektrostymulacji mięśniowej, skoncentrujemy się na praktycznych aspektach korzystania z modułów urządzenia do stymulacji. Nauczysz się obsługiwać urządzenia, prowadzić stymulację, dowiesz się, jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do zastosowania tych metod, poznasz kluczowe zasady bezpieczeństwa korzystania z urządzeń. Dr Matej Slovak, ekspert w dziedzinie, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając Ci efektywnie i bezpiecznie wykorzystać potencjał urządzenia Rebox-Physio tDCS.

Na szkolenie przygotowaliśmy w pełni wyposażone stanowiska do pracy, na których będziesz miał możliwość ćwiczenia i zdobycia praktyki.

Zarezerwuj swoje miejsce na wydarzeniu, które odbędzie się 13 października 2023 roku we Wrocławiu.

Do zobaczenia!


Wypełnij formularz


  Czy miał Pan/Pani kontakt z firmą Biomed Neurotechnologie ( aparatura, szkolenia, webinary )*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych w celu odpowiedzi na moją wiadomość. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź.

  Najnowsze aktualności

  PREMIERA: Nowe plansze reaktywne do treningu biofeedback

  Więcej

  Promocyjne ceny kursów. Skorzystaj z oferty!

  Więcej

  25.10.2023 Bezpłatny webinar: Zastosowanie multimediów w treningu biofeedback

  Więcej

  Dofinansowania na metody terapeutyczne październik

  Więcej

  Aktualności