Zalety szkoleń online w Biomed. Sprawdź szkolenia online w listopadzie!

Nie odpowiadają Ci dojazdy na miejsce szkolenia? Szkolenie nie odbywa się w Twoim mieście? A może nie odpowiada Ci termin? Wszystkie powyższe kwestie rozwiązują szkolenia online.

Dzisiejsza praca przenosi się do Internetu. Nową normą w edukacji jest zwiększone wykorzystanie narzędzi do nauki online. Ta znacząca zmiana w systemie otworzyła ogromne możliwości dla każdego, kto chce się czegoś nauczyć.

Jakie są zalety szkoleń online?

  • Dostępność

Pozwalają na uczęszczanie na zajęcia z dowolnej, wybranej przez siebie lokalizacji. Nie musisz dojeżdżać na miejsce szkolenia komunikacją miejską, nie musisz wydawać pieniędzy na benzynę. Wystarczy biurko i wygodne krzesło.

  • Przystępność

Zmniejszone koszty finansowe. Dojeżdżając na szkolenie z dala od swojego miejsca zamieszkania oszczędzasz nie tylko na benzynie czy bilecie, ale także na noclegu. Szkolenia online są też tańsze ze względu na mniejsze koszty przygotowania.

  • Zaświadczenie

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat. Jego wartość jest taka sama jak szkolenia stacjonarnego. Zaświadczenia Biomed dają Ci uprawnienia do prowadzenia terapii.

  • Ten sam poziom merytoryczny

Szkolenia online prowadzą ci sami praktycy co na szkoleniach stacjonarnych. Przekazywana wiedza jest tej samej wysokiej jakości – dopasowana tylko do formatu online.

  • Oszczędność czasu

Brak konieczności dojazdów sprawia, że możesz lepiej zorganizować swój czas.

Efektywność szkoleń online

Analiza porównawcza z 2019 r. sprawdziła wyniki uczniów na kursie nauk o środowisku online i twarzą w twarz, w latach 2009-2016. Nie stwierdzono istotnych różnic w wynikach uczniów między osobami uczącymi się online a twarzą w twarz, w klasie.

Synchroniczne szkolenie online (czyli takie, które odbywa się w czasie rzeczywistym) sprawia, że na odległość można przeprowadzić kurs w niemal identycznym zakresie, jak by to miało miejsce stacjonarnie. Obie strony widzą się i biorą czynny udział w szkoleniu. Taka forma pozwala nawiązać bezpośredni kontakt z prowadzącym, na bieżąco zadawać pytania i rozwiewać niepewności czy niezrozumiałe zagadnienia.

Szkolenia online w listopadzie

Listopad w Biomed będzie obfitował w szkolenia online. Każdy znajdzie coś dla siebie.

05.11.2021 r. – Warsztat z Biograph Infiniti

08-09.11.2021 r. – Wprowadzenie do RSA Biofeedback

10.11.2021 r. – HEG Biofeedback w terapii ADHD, ADD

12.11.2021 r. – Program Stress Control. Możliwości programu w terapii Biofeedback

20-21.11.2021 r. – Dziecko z trudnościami w czytaniu w gabinecie terapeuty

29-30.11.2021 r. – QEEG w planowaniu neurofeedbacku

Najnowsze aktualności

Nowe osiągnięcie w dziedzinie sztucznej inteligencji

Więcej

Okazja na kursy z rabatem! Sprawdź promocję „Zaproszenie na szkolenie”

Więcej

Długotrwałe efekty terapii tDCS w leczeniu depresji

Więcej

Aktualności