BESA Statistics

BESA Statistics 2.0 to oprogramowanie wykonujące statystyczną analizę danych uzyskanych za pomocą aparatury EEG/MEG. Umożliwia analizę wyników poszczególnych grup eksperymentalnych i ich porównywanie.

Program BESA Statistics prowadzi użytkownika krok po kroku przez poszczególne etapy statystycznej analizy danych EEG/MEG. Zastosowane metody wykorzystują testowanie permutacyjne wolne od parametru, oparte na teście t-Studenta (Maris E. i Oostenveld R., 2007), teście F (dla ANOVA/ANCOVA) oraz korelacji. Wszystkie analizy są wykonywane automatycznie z minimalnym udziałem użytkownika, ograniczonym do podania niezbędnych informacji, takich jak czas, zakres częstotliwości.

Statystyczne wyniki uzyskane w programie BESA Statistics 2.0 można bezpośrednio przenosić do publikacji naukowych. Nie jest konieczna żadna dalsza analiza. Wszystkie wyniki są także prezentowane w atrakcyjnej formie wizualnej, co może być przydatne jako wartościowe uzupełnienie publikowanych wyników badań w przystępny i czytelny sposób.

Program BESA Statistics 2.0 przetwarza dane uzyskane w wyniku analizy w oprogramowaniu BESA Research. Może również przetwarzać dane wygenerowane za pomoca programów opracowanych przez firmy zewnętrzne, o ile umożliwiają one zapisywanie danych w formacie zgodnym z BESA Statistics. Przykładem takiego programu jest BrainVision Analyzer 2.

Wymagania techniczne

  • Windows® 10 (64 bit, tryb dotykowy nie wspierany)

  • Windows® 7 (64bit, tryb dotykowy nie wspierany)

  • Procesor: minimum: 2 GHz

  • RAM: minimum: 8 GB

  • Rozdzielczość monitora: minimum: 1280×1024 pikseli

  • Karta graficzna obsługująca OpenGL 2.0 z 16 MB RAM lub więcej

Zapytaj o ten produkt

Formularz kontaktowy