PREMIERA: Nowe plansze reaktywne do treningu biofeedback

Poznaj nasz najnowszy produkt do treningu biofeedback!

Zanurz się w wyjątkowym świecie wyobraźni z naszą nową serią grafik do biofeedbacku IMAGINE INFINITY

To pierwszy na świecie zestaw plansz reaktywnych do biofeedbacku, opracowany ze wsparciem sztucznej inteligencji.

Współpracując z firmą Thought Technology, liderem w dziedzinie biofeedbacku, stworzyliśmy unikalną kolekcję materiałów treningowych dostosowanych do systemu Infiniti.

Plansze reaktywne zostały zaprojektowane tak, aby mogły być używane z różnymi efektami dostępnymi podczas biofeedbacku, pierwotnie zarezerwowanymi dla filmów.

Nasza seria zawiera 60 zestawów treningowych materiałów multimedialnych. Każdy składa się z 12-15 oszałamiających obrazów, które zmieniają się co kilka sekund, tworząc niezapomniany pokaz slajdów w formacie FULL HD (łącznie ponad 900 grafik).

Każda grafika to starannie dobrane połączenie różnorodnych tematów, od niezwykłych samochodów, przez fantastyczne postacie, aż po niecodzienne pojazdy. Stworzone zostały z myślą o pobudzeniu wyobraźni i otwarciu umysłu na nowe, nieznane obszary. Czekają na Ciebie niezwykłe przygody, fascynujące postacie i oszałamiające krajobrazy w 30 kategoriach tematycznych.

IMAGINE INFINITY to podróż, która pozwala się zrelaksować, skoncentrować i odkryć pełnię potencjału dzięki zaawansowanej technologii biofeedbacku. Dzięki naszym grafikom, doskonale wpasowującym się w koncepcję IMAGINE INFINITY, będzie można w pełni doświadczyć tego niezwykłego zanurzenia w świecie wyobraźni.

Przekonaj się sam, jak IMAGINE INFINITY może pomóc Ci w pracy.

Najnowsze aktualności

PREMIERA: Nowe plansze reaktywne do treningu biofeedback

Więcej

Promocyjne ceny kursów. Skorzystaj z oferty!

Więcej

25.10.2023 Bezpłatny webinar: Zastosowanie multimediów w treningu biofeedback

Więcej

Dofinansowania na metody terapeutyczne październik

Więcej

Aktualności